18.9 C
Prague
Pátek, 14. srpna 2020, 07:56

Kontakt

Dovolte mi, abych se představil. Jsem Honza Martínek a provozuji blog POLITIQ. Více o magazínu – proč vznikl a co má za cíl – se dozvíte na stránce O magazínu POLITIQ. Magazín můžete kontaktovat prostřednictvím elektronické pošty.

E-mail: redakce@politiq.cz

Jakožto tvůrce nezávislého magazínu jsem odkázán podporu vás – čtenářů. Pokud vás obsah zaujal, můžete fungování magazínu POLITIQ osobně podpořit. Pomoc nemusí být pouze finanční, přivítám i vaše podněty, rady a know-how.

Jan Martínek

Odpovědný redaktor

E-mail: Honza@politiq.cz
Šifrované spojení: politiq@protonmail.com

Program pro whistleblowery magazínu POLITIQ

Není vám jedno, v jakém světě budou vyrůstat vaše děti?

Trápí vás stav naší demokracie? Víte o nepravostech ve vaší firmě či instituci? Nebuďte pasivní a přejděte do akce. Využijte "Program pro whistleblowery" magazínu POLITIQ.

Informace o užití a přebírání obsahu

1. Citace

Užití částí textu je povoleno pouze s přesným citováním zdroje. Jako zdroj uvádějte „Převzato z magazínu Politiq“ s prolinkem buď na titulní stránku magazínu nebo přímo na příslušný článek. V tištěném textu musí být uvedena celá webová adresa. V případě převzatých článků ze zahraničních médií prosím uvádějte i původní zdroj, který je v článku vždy uveden (zpravidla na začátku článku, příp. v průběhu textu, jedná-li se o rešerši z více zdrojů, nebo u příspěvků od prosince 2017/ledna 2018 pod článkem v sekci Zdroj).

2. Celé články a spolupráce

Pro přebírání celých článků či v případě zájmu o navázaní spolupráce mě kontaktujte (kontakty viz výše) za účelem sjednání podmínek. Přebírání celých článků či jejich podstatných částí není bez výslovného svolení možné.

Provozovatel webu POLITIQ

Magazín POLITIQ provozuje a financuje ArtTech za přispění a pomoci nejrůznějších dárců a podporovatelů, kterým tímto děkuji! Veškeré dary a zisk z reklam jsou zdaněny v ČR podle platných daňových zákonů.

Fakturační a daňové údaje:
IČO: 43656510
DIČ: CZ6611080355

SLEDUJTE NÁS

6,029FansLike
877FollowersFollow
1,470FollowersFollow

POLITIQ je nezávislý magazín, který svým čtenářům nabízí kvalitní obsah s těžištěm na zahraniční, především německá média. Abychom vám takový obsah mohli přinášet i nadále, jsme odkázáni na vaši pomoc.

Chci přispět

Objednejte si newsletter magazínu POLITIQ!Potvrďte prosím odběr novinek v doručeném e-mailu. Pokud vám nedorazil, zkontrolujte také schránku spamu.