18.7 C
Prague
Čtvrtek, 16. července 2020, 17:07

Trápí Vás stav demokracie u nás? Máte obavy ze současného politického vývoje? Cítím to stejně. Základem rozhodování občanů ve svobodné zemi jsou kvalitní, nezávislé a seriózní informace.

To je ve státě, ve kterém je většina největších sdělovacích prostředků vlastněna různými zájmovými skupinami s úzkými vazbami na politiku, problém. Proto vznikl v polovině léta 2015, v době kulminující hysterie v souvislosti s uprchlickou krizí, POLITIQ – nezávislý magazín (více se dozvíte na stránce O magazínu POLITIQ), který svým čtenářům nabízí kvalitní obsah s těžištěm na zahraniční, především německojazyčná média. Abych Vám takový obsah mohl přinášet, jsem odkázán na Vaši pomoc.

Budu rád, když provoz magazínu POLITIQ podpoříte částkou podle svých možností. Přispět můžete buď jednorázově, nebo pravidelně. Nejvíc pomůžete pravidelnou měsíční částkou. Z vybraných finančních prostředků je financována především propagace, webové služby a další náklady spojené s provozem magazínu.

Magazín POLITIQ můžete jedním z následujících způsobů:

Bankovním převodem

Svou podporu můžete jednoduše zaslat prostřednictvím Vašeho mobilního telefonu naskenováním QR kódu přímo z bankovní aplikace. Následně lze doplnit či změnit potřebné údaje.

Magazín POLITIQ: QR platba

Lze také použít bankovní převod, platební údaje jsou zde:

154 062 546 / 0600 (Moneta Bank),

pro platby ze zahraničí pak použijte mezinárodní formáty pro bankovní styk:

IBAN: CZ08 0600 0000 0001 5406 2546
BIC (SWIFT): AGBACZPP

Službou PayPal

Po kliknutí na tlačítko níže budete po několika vteřinách automaticky přesměrováni na zabezpečenou platební bránu společnosti PayPal, kde už jen zadáte všechny potřebné údaje:
 

Vážím si Vaší podpory nezávislé žurnalistiky a otevřené svobodné společnosti!
V případě zájmu mě také můžete kontaktovat jedním z následujících způsobů.


Honza Martínek
magazín POLITIQ

SLEDUJTE NÁS

6,011FansLike
877FollowersFollow
1,470FollowersFollow

POLITIQ je nezávislý magazín, který svým čtenářům nabízí kvalitní obsah s těžištěm na zahraniční, především německá média. Abychom vám takový obsah mohli přinášet i nadále, jsme odkázáni na vaši pomoc.

Chci přispět

Objednejte si newsletter magazínu POLITIQ!Potvrďte prosím odběr novinek v doručeném e-mailu. Pokud vám nedorazil, zkontrolujte také schránku spamu.