20 C
Prague
Pátek, 14. srpna 2020, 08:16

Odběr e-mailových novinek

Magazín POLITIQ: náhled e-mailového newsletteru
Pro zvětšení klikněte

Magazín POLITIQ Vám přináší to nejlepší z německojazyčného tisku. Nechcete, aby vám něco uniklo? Níže se můžete přihlásit o odběru e-mailového newsletteru. Zvolte si mezi denním nebo týdenním časem doručení a zaregistrujte se.

Vaše preference si můžete kdykoliv upravit pomocí odkazu v patičce libovolného e-mailu. Pokud už nebudete chtít newsletter odebírat, lze se odhlásit jedním kliknutím.

Náhled e-mailu: zvolte si mezi týdenním souhrnem nebo denním oznámením.

 Potvrďte prosím odběr novinek v doručeném e-mailu. Pokud vám nedorazil, zkontrolujte také schránku spamu.

Telegram

Magazín POLITIQ: náhled oznámení novinek v aplikaci Telegram
Pro zvětšení klikněte

Notifikace o nových článcích můžete odebírat také na chytrém mobilním telefonu prostřednictvím aplikace Telegram. Stačí se přihlásit k odběru kanálu magazínu POLITIQ. Výhodou této varianty je, že zprávu dostanete okamžitě, jakmile článek vyjde.

Telegram je šifrovaná messengerová aplikace, stáhnout si ji můžete pro platformy iPhone, Android a počítače Mac, Windows nebo Linux.

Odběr novinek na Telegramu

SLEDUJTE NÁS

6,029FansLike
877FollowersFollow
1,470FollowersFollow

POLITIQ je nezávislý magazín, který svým čtenářům nabízí kvalitní obsah s těžištěm na zahraniční, především německá média. Abychom vám takový obsah mohli přinášet i nadále, jsme odkázáni na vaši pomoc.

Chci přispět

Objednejte si newsletter magazínu POLITIQ!Potvrďte prosím odběr novinek v doručeném e-mailu. Pokud vám nedorazil, zkontrolujte také schránku spamu.